Kalezaindu

Kontenedorea apurtuta dago

Prozesatzen
Deskribapena
Kontenedorea apurtuta dago eta zaborra jausten da

Helbidea
Calle de San Jerónimo, 2, Erandio

Kategoria
Kaleen garbiketa

Data
2018/09/20
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2018/09/20 8:10:19
    Irekita