Kalezaindu

Kontenedorea apurtuta dago

En proceso
Descripción
Kontenedorea apurtuta dago eta zaborra jausten da

Dirección
Calle de San Jerónimo, 2, Erandio

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
20/09/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 20/09/2018 8:10:19
    Abierta