Kalezaindu

Santi brouardereko iturria

Resuelta
Descripción
Tapa lekuz kanpo dago edozein ume min hartu dezakelarik

Dirección
Calle de Obieta, Erandio

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
08/09/2017
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 08/09/2017 12:51:12
    Abierta